Mučení koulí mačkáním

01
01
02
03
04
05
06

Mučení koulí mačkáním

xBDSM.sk | Bdsm Portal

. latexového ptáka asi podvacáté, koule jsem měl v jednom ohni. Pokaždé mi ho hodil na stejné místo a pokaždé mě stejně okázala ignoroval. Zoufale jsem se snažil mu vyhovět a šoural se co nejrychleji i za cenu mučených varlat.
bdsm-portal.cz/aggregator/sources/8

Povídky - Senzační prázdniny 29.

. Jana přistoupila k dalšímu mučení. Uchopila do ruky můj pytlík a kůži mezi mými varlaty a penisem pevně stáhla širokým řemínkem, div mi je neoddělila od těla. Kuže na pytlíku byla napjatá k prasknutí a svou pružností mi svírala koule.
lenkabd.com/povidky/sp29.php

Choze - Josef Blažek | Komentáře | Čsfd.cz

život je video. Pamatuju, ŽE Jednoho Převychoval TAK, ŽE MU Koule Zalezly DO Těla A UŽ Nevylezly. . Ekologové prý z prosazování ochrany životního prostředí mačkáním koulí naftařských dělníků moc nadšení nebyli.
csfd.cz/uzivatel/468-choze/komentare/podle-name/

Jak jsem udělal první malér

. jsem na sebe vůbec hrdý a myslel jsem si, že jsem měl vydržet a nepromluvit. Tehdy mi vůbec nedocházelo, že mučení by pokračovalo a já bych nakonec zpíval jako slavíček a následky si pak hojil mnohem dýl, možná doživotně.
bdsm.cz/articles/774-jak-jsem-udelal-prvni-maler

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronic-

K tomu se přiznám bez mučení. . Můj první dojem byl, že kdysi před dávnými a dávnými lety vrhal koulí do dálky. . Ohnivá koule sluníčka blahodárně zazářila. . Palcem druhý ruky mačkáním spouštěl a zastavoval stopky.
dwn.alza.cz/ebook/nahled/pdf2/EK1977

10 věcí, které zhoršují akné!- ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

může mi někdo vysvětlit jak jinak než mech. čistěním uvolním opravdu hodně ucpané pory? můžu na sebe vypatlat a vypařit třeba i svěcenou vodu, ale když jednou za měsíc nejdu na mučení nebo to neudělám doma, tak vím co bude.
prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/20259-10-veci-ktere...

Červen 2008

Otevřu oči a jestli tam bude, tak se rychle vymrštím, kopnu ho do míst, kde bych tušil koule (teda jestli je to chlap), čapnu ho za pracky a třísknu s nim o zem.
leffii.blogspot.cz/2008_06_01_archive.html

Perverz

Chci být ponížen mučením čuráka i koulí mačkáním, šlapáním, ledem i voskem a feminizací mé tělesné schránky.
perverz.cz/list.php?k=2page=25

cbt muceni varlat - vyhledávání | spokojeny-nakup.cz

cbt muceni varlat - vyhledávání fulltext pomocí vysoké relevance
spokojeny-nakup.cz/fulltext/vyrobce-maxiobchodak/q=cbtmucenivarlat/

November | 2013

10 posts published by walderova during November 2013. Mno a správným mačkáním toho či onoho bodu na chodidlech tak můžete podpořit funkci toho či onoho orgánu.
tchajwan.wordpress.com/2013/11/